Reklama

Reklama

Katowice: Tragiczny wypadek. Dwie osoby zginęły w wyniku dachowania auta

Tragiczny wypadek na trasie S86 w centrum Katowic. W wyniku dachowania samochodu osobowego zginęło dwóch młodych mężczyzn. Droga jest całkowicie zablokowana. W mieście tworzą się korki. Wcześniej po zderzeniu dwóch pojazdów w Mysłowicach zablokowana była też autostrada A4.

Jak poinformowała podkomisarz Agnieszka Żyłka z katowickiej policji, w czwartek rano na zjeździe z trasy S86 na drogę nr 79 (Drogową Trasę Średnicową) osobowy opel dachował, a następnie uderzył w drzewo. Na miejscu zginęło podróżujących samochodem dwóch młodych Ukraińców w wieku 21 i 22 lat.


Utrudnienia po wypadku

Wypadek spowodował poważne utrudnienia na tej jedynej trasie dojazdowej do Katowic od strony Zagłębia Dąbrowskiego. Przed godz. 8. korek sięgał centrum sąsiedniego Sosnowca.

Policja wyznaczyła objazdy. Osoby jadące do Katowic od strony Czeladzi, powinny z DK86 zjechać w ulicę Wiejską, a następnie w Grota-Roweckiego i Nowopogońską. Aby uniknąć dłuższego stania w korku do Katowic, należy później odbić na pl. Żołnierzy Września - informuje "Dziennik Zachodni". 

Reklama

Wypadek na autostradzie

Inny wypadek miał miejsce w czwartek rano na jezdni autostrady A4 w stronę Katowic w Mysłowicach. W rejonie tamtejszego węzła z ul. Obrzeżną Zachodnią zderzyły się dwa pojazdy, co poskutkowało na pewien czas zablokowaniem jezdni. Korek sięgnął sąsiedniego zjazdu Brzęczkowice i prowadzących do niego jezdni trasy S1.

Według informacji dyżurnego ze stanowiska kierowania ruchem śląskiej drogówki ok. godz. 8. autostrada w Mysłowicach została już udrożniona. Drożna była też już Drogowa Trasa Średnicowa (DW902) w Rudziej Śląskiej po porannym zderzeniu dwóch pojazdów na jezdni w stronę Gliwic.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje