Reklama

Reklama

​Katowice: 35-latek umówił się na seks z rzekomą 14-latką. Został złapany

Mieszkaniec Tarnowskich Gór namówił przez internet rzekomą 14-latkę do spotkania na seks. Okazało się jednak, że zamiast z dziewczynką korespondował z 25-latką z grupy Child Guard Unit Poland. Dzięki temu, gdy pojawił się w umówionym miejscu, został zatrzymany i trafił w ręce policji - relacjonuje "Dziennik Zachodni".

Do spotkania dorosłego mężczyzny z 14-letnią dziewczynką miało dojść na początku tego tygodnia w Katowicach. Zatrzymany napisał dziecku, co będzie z nim robić. O umówionej godzinie pojawił się w wyznaczonym miejscu. Ze sobą przyniósł alkohol.

Zamiast zmanipulowanego dziecka, czekali na niego ludzie z grupy Child Guard Unit Poland. Organizacja zajmuje się walką z pedofilią oraz pomocą ofiarom. 25-latka, z którą nieświadomie korespondował, podeszła do 35-latka i odczytała mu wiadomości, jakie miał wymieniać z dzieckiem. Sytuacja została nagrana. Organizacja dokonała obywatelskiego zatrzymania i wezwała policję.

Reklama

Okazało się, że mężczyzna sam w przeszłości był krzywdzony. Jak informuje "Dziennik Zachodni", 35-latek powiedział, że szukał "pocieszenia".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy