Reklama

Reklama

Jaworzno: 18-latek ranił nożem trzy osoby. Nowe informacje

18-letniego Bartosza S., w sobotę po południu w Jaworznie wszczął w domu awanturę, w trakcie której rzucił się z nożem na członków rodziny. Ranił 12-letniego brata, 45-letnią matkę i 78-letnią babcię. Jak podaje RMF FM - zatrzymany 18-latek był pijany, a jego przesłuchanie zaplanowano na poniedziałek.

18-latek zaatakował nożem matkę, babcię i brata, wszyscy trafili do szpitala.

Matka Bartosza S. ma dwie rany kłute szyi i dwie głowy, babcia - rany kłute i cięte twarzy, nadgarstka i przedramienia, a brat - ranę ciętą policzka.

"Dwie z poszkodowanych osób opuściły już szpital, trzecia jest tam jeszcze opatrywana, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo" - powiedział oficer prasowy lokalnej policji aspirant sztabowy Michał Nowak.

Dodał, że kiedy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia, chłopak - przytrzymywany przez ojca - był mocno pobudzony. Przejdzie badania na obecność w organizmie środków odurzających. Wszystkie okoliczności zajścia będą wyjaśniane w śledztwie pod nadzorem prokuratury.

Reklama

Jak podaje RMF FM - po zatrzymaniu 18-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Nie można było go przesłuchać, bo w chwili zatrzymania badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu. Wciąż nie wiadomo, dlaczego chłopak zaatakował członków rodziny.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje