Reklama

Reklama

Jastrzębie-Zdrój: Policja poszukuje tej kobiety. Zapłaciła kradzioną kartą

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują kobiety, która na jednej ze stacji benzynowych zapłaciła skradzioną kartą. Osoby, które rozpoznają kobietę, proszone są o kontakt z policją.

Policja z Jastrzębia-Zdroju (woj. śląskie) poszukuje kobiety, której wizerunek znajduje się na udostępnionym przez nich zdjęciu. 

Jastrzębie-Zdrój. Policja szuka kobiety

Kobieta zapłaciła na jednej ze stacji benzynowych kradzioną kartą. Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 października tego roku. Kamery monitoringu zarejestrowały twarz kobiety. 

Jastrzębscy policjanci proszą o kontakt, "osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu" - czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Reklama

W sprawie poszukiwanej można kontaktować się z dyżurnym KMP pod numerem 47 85 542 00. Można również zgłosić się osobiście do Wydziału Kryminalnego w Jastrzębiu-Zdroju, napisać maila pod adres kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, bądź zadzwonić: 47 85 542 86. Numer alarmowy (112) także obowiązuje. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy