Reklama

Reklama

Groźny wypadek w Ujeździe. Na mężczyznę spadł ładunek

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Ujazd (woj. śląskie), gdzie na jednego z mężczyzn spadł ciężki ładunek. Do rannego wezwano śmigłowiec LPR. Stan mężczyzny określany jest jako ciężki.

Do groźnego zdarzenia w Ujeździe (woj. śląskie) doszło w poniedziałek po południu. 

Ujazd. Wypadek na osiedlu Niewiadów

Pierwsze zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stanowiska kierowania służb około godziny 16. Na miejsce wysłano policję, jednostki straży pożarnej oraz ratowników pogotowia medycznego. 

"Na terenie jednego z zakładów doszło do przygniecenia osoby przez ładunek. Po dojeździe na miejsce, osoba była już pod opieką ratowników medycznych" - czytamy w komunikacie strażaków z OSP Ujazd. 

Ujazd. Wypadek na budowie. Pracownik w stanie ciężkim

Jak dodali strażacy ochotnicy, ich zadaniem było zabezpieczenie lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz nawiązanie kontaktu z załogą. Funkcjonariusze pomogli też ratownikom medycznym w przetransportowaniu rannego do śmigłowca.

"Poszkodowany w stanie ciężkim zabrany do jednego z łódzkich szpitali. Nasze działania trwały około godziny" - podkreślono w komunikacie strażaków z OSP Ujazd.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy