Egzotyczny gad w polskim mieście. Straż miejska wystosowała apel

Boa dusiciel znaleziony w Parku Północnym w Tychach
Tychy. Boa dusiciel znaleziony w Parku PółnocnymStraż Miejska Tychy / facebook materiał zewnętrzny

W skrócie

  • W Parku Północnym w Tychach znaleziono martwego węża boa dusiciela w wodzie.
  • Służby podejrzewają, że zwierzę mogło zostać celowo wypuszczone przez właściciela.
  • Straż miejska przypomina, że porzucanie egzotycznych zwierząt jest niezgodne z prawem i apeluje o odpowiedzialność.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Tychy. Boa dusiciel w Parku Północnym

Zobacz również:

Zobacz również:

"Prezydenci i premierzy": Pomysł Trumpa na przeniesienie żołnierzy z Niemiec do PolskiPolsat News