Reklama

Reklama

Dwa ciała w mieszkaniu. Media: Bracia zmarli z głodu

Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci z Bielska-Białej (woj. śląskie). W mieszkaniu odkryli zwłoki dwóch starszych mężczyzn. Jedno z ciał było w stanie głębokiego rozkładu - podaje portal bielsko.biala.pl.

Mundurowi otrzymali zgłoszenie w czwartek. Dotyczyło ono dwóch braci mieszkających w budynku przy ul. Karpackiej w Bielsko-Białej.

Losem braci robiących zakupy w pobliskim sklepie zainteresowali się jego pracownicy. Trzy miesiące temu informowali opiekę społeczną o trudnych warunkach w jakich żyli mężczyźni.

Starsi bracia nie byli widziani przez okolicznych mieszkańców przez ostatnich kilkanaście dni. Zaniepokojeni sąsiedzi powiadomili służby.

Po wejściu do lokalu policja znalazła dwa ciała. Jednocześnie wykluczono udział osób trzecich. 

Reklama

"Nieoficjalnie mówi się, że mężczyźni byli niesamodzielni i zmarli z głodu. Według relacji świadków, przynajmniej jedno z ciał znajdowało się w stanie znacznego rozkładu, ale policja tej informacji nie potwierdza" - podaje portal. 

Ciało noworodka w zamrażarce

Przypomnijmy, w niedzielę w miejscowości Stanowo (woj. pomorskie) - również w mieszkaniu - odnaleziono ciało dziecka, prawdopodobnie noworodka - ustaliła Interia. Informację udało nam się potwierdzić w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku, jednak śledczy nie podają żadnych szczegółów. Według nieoficjalnych informacji matką ma być 16-latka.

Radio Gdańsk podało, że ciało ukryte było w zamrażarce. Według nieoficjalnych informacji matką dziecka jest 16-latka. Poród w domu odebrała jej matka. Nastolatka źle się poczuła, co zaniepokoiło kobietę. Lekarz zbadał dziewczynę i wówczas okazało się, że była w ciąży. Wtedy przyznała się i powiedziała, że niedawno urodziła lub poroniła. Miała też wskazać, gdzie pozostawiła ciało noworodka.

Prokuratura będzie musiała wyjaśnić, czy dziecko urodziło się żywe, a to dopiero będzie możliwe po wynikach sekcji zwłok.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy