Reklama

Reklama

Dorota Kaczmarczyk poszukiwana. 13-latka wyszła z domu

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach poszukują 13-letniej Doroty Kaczmarczyk, która w niedzielę wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Na stronie komendy opublikowano wizerunek dziewczynki.

O zaginięciu Doroty Kaczmarczyk policjantów z Tarnowskich Gór poinformowała matka. 13-latka wyszła ze swojego domu w Zbrosławicach 24 lipca około godziny 14 i do tej pory tam nie wróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zbrosławice. Dorota Kaczmarczyk zaginęła

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że była widziana w Bytomiu na dworcu autobusowym, w towarzystwie innych osób. 

- Być może nadal przebywa na terenie woj. śląskiego. Według naszych ustaleń, opuszczając dom nie była w stanie zagrożenia życia. Liczymy na to, że upowszechnienie jej wizerunku przez media pomoże w ustaleniu miejsca pobytu - przekazał w środę oficer prasowy tarnogórskiej policji starszy sierżant Kamil Kubica.

Reklama

Dorota Kaczmarczyk poszukiwana. 13-latka szczupłej budowy

Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca przebywania Doroty Kaczmarczyk proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach. Informację o zaginionej 13-latce można przekazać pod numerem telefonu 47 853 42 55 lub z najbliższą jednostką policji. 

Poszukiwana Dorota Kaczmarczyk ma 160 cm wzrostu. 13-latka jest szczupłej budowy, posiada też długie włosy koloru brązowego oraz niebieskie oczy. W chwili zaginięcia była ubrana w krótkie, czarne spodenki, czerwoną bluzkę na ramiączkach i czarno-złote buty.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy