Reklama

Reklama

Częstochowa: Czterolatek wbiegł wprost pod samochód. W ciężkim stanie trafił do szpitala

Czterolatek wbiegł wprost pod jadący samochód. Chłopiec był reanimowany na miejscu zdarzenia. W ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Za kierownicą pojazdu siedziała 19-letnia kobieta.

Do groźnego wypadku doszło na ulicy Wojska Polskiego w Częstochowie. Czterolatek wbiegł na jezdnie wprost pod jadący samochód prowadzony przez 19-letnią kobietę.

Jak dowiedział się polsatnews.pl, chłopiec był reanimowany na miejscu zdarzenia, przez świadka. Następnie czynność resuscytacji przejęli policjanci, którzy byli niedaleko miejsca wypadku i kontynuowali ją aż do przyjazdu karetki. Chłopiec nieprzytomny w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Na miejscu wypadku nadal występują utrudnienia. Dwa pasy w kierunku Warszawy są zablokowane, ruch odbywa się tylko lewym pasem.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy