Reklama

Reklama

Czeladź: Kobieta na słupie energetycznym. Groziła, że się zabije

W Czeladzi kobieta wspięła się na słup energetyczny i groziła, że popełni samobójstwo. Kilka godzin trwały negocjacje i sprowadzanie kobiety na ziemię - relacjonuje dziennikzachodni.pl

Kobieta wdrapała się na słup energetyczny przed południem.

Przez ponad dwie godziny negocjatorzy próbowali przekonać samobójczynię do zejścia na ziemię. Ok. godziny 13 wyczerpana przystała na propozycję policjantów. Do góry weszli ratownicy, którzy chcieli pomóc kobiecie zejść na dół. Jednak samobójczyni upierała się, że poradzi sobie sama. Sprowadzanie kobiety z słupa trwało prawie dwie godziny, do akcji włączyło się GOPR.

Nieprzytomną kobietę udało się sprowadzić na ziemię po godz. 15. Potem trafiła do szpitala z poparzeniami i podejrzeniem udaru słonecznego. 

Reklama

Konstrukcja słupa była mocna nagrzana. Temperatura w Czeladzi wynosi 35 stopni Celsjusza.

Dla bezpieczeństwa kobiety i ratowników, konieczne było wyłączenie linii przesyłowej - informuje dziennikzachodni.pl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy