Reklama

Reklama

Burek sam nie poprosi o pomoc

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt organizowanej przez Fundację Psi Los oraz portal INTERIA.PL. Akcja trwa od 15 do 31 stycznia 2015 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, zbieramy na schroniska dla bezdomnych zwierząt z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Bytomia oraz przytulisko z Harbutowic i Łętkowic.

Choć zima póki co nie dała nam się we znaki, to jest to mimo wszystko najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. Dlaczego? Ich zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim, a wsparcie darczyńców jest wciąż niewystarczające.

W związku z tym Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami oraz portal INTERIA.PL ogłaszają zbiórkę środków, za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. Zbiórka trwa do 31 stycznia!

Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone.

Reklama

To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, potrzebujące kosztownego leczenia, karmy czy akcesoriów.

Osoby opiekujące się czworonogami starają się zapewnić swoim podopiecznym się jak najlepsze warunki bytowania, fachową opiekę i bezpieczeństwo. Ich marzeniem jest podarować czworonogom to czego najbardziej potrzebują - prawdziwego domu.

Jak możesz pomóc?


Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w wybranych przez nas schroniskach i przytuliskach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę.

W tytule wpłaty określ wybrane schronisko czy przytulisko, które chcesz wesprzeć!

Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej

30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23


Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863
Przelewu możesz dokonać także tutaj, jak również tu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
www.burek.psilos.org

 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy