Reklama

Bielsko-Biała: Zaginął Grzegorz Broszkiewicz

​Policjanci z Bielska-Białej poszukują 14-letniego Grzegorza Broszkiewicza. Nastolatek wyszedł z domu w nocy z 17 na 18 kwietnia i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze proszą o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc ustalić, gdzie chłopiec obecnie przebywa.

Zaginiony Grzegorz Broszkiewicz opuścił miejsce zamieszkania w nocy z 17 na 18 kwietnia. Od tamtej pory nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Jak podaje policja, 14-latek ma ok. 160-170 cm wzrostu, włosy dłuższe, koloru blond. Na prawym policzku i na szyi (w rejonie krtani) ma pieprzyk. 

W dniu zaginięcia nastolatek ubrany był w brązową kurtkę, bluzę koloru czerwonego, czarne spodnie ze ściągaczem przy kostkach, tzw. joggery, a na nogach miał szare buty sportowe.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego policja prosi kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, przy ulicy Składowej 2, e-mail. kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 85 701 00 lub Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej tel. 47 85 712 55. 

Reklama

Można też dzwonić na numer alarmowy 112.

Rozlicz pit online już teraz lub pobierz darmowy program

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy