Reklama

Reklama

Bielsko-Biała: Dziewczynka kilkukrotnie ugodzona nożem na terenie szkoły

Dziewczynka została kilka razy ugodzona nożem na terenie obejścia szkoły. Zaatakował ją 41-letni mężczyzna. Dziecko trafiło do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu.

12-latka ugodzona nożem w czwartek wczesnym popołudniem przed szkołą w Bielsku-Białej trafiła do szpitala z obrażeniami, które zagrażają życiu - powiedział rzecznik bielskiej policji asp. szt. Roman Szybiak.

Policjant poinformował, że 41-letni napastnik wszedł na teren obejścia szkoły i "z nieustalonych na razie przyczyn zadał kilka ciosów nożem 12-latce".

41-letni mężczyzna podejrzewany o napaść tuż po zdarzeniu został zatrzymany przez policjantów w okolicy szkoły.

Sprawą zajmie się bielska prokuratura.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy