Reklama

Atak zimy daje się we znaki kierowcom. Karteczka na bmw robi furorę w sieci

Niż Brygida, który przyniósł niewidziane od dawna w Polsce opady śniegu, jest utrapieniem dla kierowców. W sieci pojawiły się zdjęcia samochodu, który utknął w zaspie. Na szybie zawisła karteczka, która szybko rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych.

Na facebookowych profilach Bielskich Dróg i Lubuskich Łowców Burz pojawiły się zdjęcia z miejscowości Bestwina na Śląsku. Widać na nich, jak bmw stoi w zaspie na środku pola przykrytego śniegiem.

Karteczka na szybie bmw

Na szybie właściciel zostawił karteczkę: "Ogarniemy to jutro. Z racji tego, że trzeba iść jutro do roboty na rano. Właściciela pola przepraszamy" - napisał kierowca, który znalazł się w potrzasku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, a krótka wiadomość robi furorę w sieci. Post skomentował również sam właściciel auta, który wytłumaczył, że wpadł w poślizg na zakręcie i wylądował w śniegu na przypadkowym polu.

Reklama

Z wiadomości przekazywanych na profilu wynika, że niedaleko miejsca, w którym stało bmw, pojawił się kolejny samochód, który też wypadł w tym miejscu z drogi. Aktualizacja informacji wskazuje, że właściciel bmw - jak obiecał, tak zrobił - i swoje auto usunął.

Niż Brygida nad Polską

Zdarzenie zyskało sporą popularność, podobnie jak wiele wpisów dotyczących aktualnych warunków pogodowych w Polsce. Niż Brygida, który od weekendu szaleje nad naszym krajem, przyniósł opady śniegu, których już dawno nie rejestrowano. W mediach społecznościowych pojawia się wiele zdjęć i nagrań z całkowicie zasypanych dróg i chodników.

Nie brakuje też wypadków. Kierowcy mają problemy z podjazdami pod wzniesienia i utrzymaniem się na śliskiej powierzchni dróg. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śnieg | pogoda | Niż Brygida | zima

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy