Reklama

Reklama

14-latek uciekł z ośrodka wychowawczego. Poszukuje go policja

Policja poszukuje 14-letniego Mateusza Worka. Nastolatek uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego 27 lutego bieżącego roku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie.

14-letni Mateusz Worek jest wychowankiem Domu Dziecka w Cieszynie. 27 lutego 2021 roku uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krupskim Młynie (pow. tarnogórski).

Nastolatek to szczupły szatyn o krótkich włosach, jest średniego wzrostu. Ostatni raz, gdy był widziany, miał na sobie czarne spodnie dresowe i bluzę.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy