Reklama

Reklama

Koniec roku szkolnego. Życzenia od episkopatu

"Chciałbym podziękować w szczególności za wysiłek wkładany w nauczanie zdalne i hybrydowe podczas pandemii. Uczniom, ich rodzicom oraz opiekunom dziękuję za wytrwałość i cierpliwość w dostosowywaniu się do nowych warunków nauki" - napisał przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki z okazji kończącego się roku szkolnego.

Abp Gądecki w imieniu KEP wyraził uznanie dla pracy nauczycieli i wysiłku podejmowanego w minionym roku szkolnym przez kadrę pedagogiczną, uczniów oraz ich rodziców.

"Chciałbym podziękować w szczególności za wysiłek wkładany w nauczanie zdalne i hybrydowe podczas pandemii. Uczniom, ich rodzicom oraz opiekunom dziękuję za wytrwałość i cierpliwość w dostosowywaniu się do nowych warunków nauki" - podkreślił abp Stanisław Gądecki.Życzył wszystkim, aby przyszłość nie była już zakłócana epidemią, lękiem o zdrowie i życie oraz niepokojami społecznymi, żeby każdy mógł "wypocząć fizycznie, psychicznie i duchowo".

Reklama

Abp Gądecki zachęcił też do korzystania z niedzielnej eucharystii i "wychwalania Pana Boga podczas podziwiania przyrody czy spotkań z przyjaciółmi w czasie wakacji".

"Niech ona stanie się źródłem pokoju w sercu każdego z nas" - dodał. 
Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy