Reklama

Reklama

RMF: Spotkanie Szydło z Kaczyńskim w cztery oczy

​W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości zakończyło się spotkanie premier Beaty Szydło z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Limuzyna szefowej rządu przed godz. 14 wyjechała z parkingu przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Chwilę później budynek opuścił także prezes PiS.

Rozmowa premier i prezesa PiS trwała około godziny. To, jak informuje reporter RMF FM Patryk Michalski, mogła być jedna z ostatnich wizyt Beaty Szydło na Nowogrodzkiej w roli szefowej rządu. 

Jeżeli najnowszy plan Jarosława Kaczyńskiego na rekonstrukcję zostanie zaakceptowany, to Mateusz Morawiecki będzie nowym premierem. Ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi jednak po komitecie politycznym PiS, który ma się rozpocząć około godziny 18.

Z nieoficjalnych informacji dziennikarza RMF FM wynika, że spotkanie Szydło z Kaczyńskim było rozmową w cztery oczy.

Reklama

Około godz. 22, po spotkaniu komitetu PiS, zgodnie z zapowiedzią wicemarszałka Sejmu Ryszarda Terleckiego, poznamy wszystkie szczegóły, w tym odpowiedź na kluczowe pytanie: kto będzie nowym premierem.

Patryk Michalski

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy