Reklama

Reklama

Zdjęcia dnia

Zdjęcie dnia: Uniewinniony za ataki w Kolonii

Zdjęcie przedstawia 26-letniego Algierczyka, który jako pierwszy stanął przed sądem w Kolonii oskarżony o napaść seksualną.

Mężczyzna został jednak uniewinniony. Sędziowie uznali, że nie ma dowodów na to, iż Algierczyk należał do osób, które otoczyły i napastowały poszkodowaną. Kobieta nie potwierdziła podczas rozprawy, że oskarżony był osobą, która wraz z innymi mężczyznami napastowała ją na dworcu kolejowym. Mężczyzna zostanie wkrótce deportowany do kraju pochodzenia, ponieważ wjechał do Niemiec nielegalnie.

Podczas sylwestrowej zabawy na głównym placu w Kolonii, przed katedrą i dworcem, zorganizowane grupy młodych mężczyzn masowo atakowały i okradały kobiety. Dotychczas na policję wpłynęło 1200 skarg. Większość spraw może jednak nie znaleźć finału w sądzie ze względu na brakujące dowody.

Reklama

Autorem zdjęcia jest Marius Becker z agencji EPA.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy