Reklama

Reklama

RMF FM: Eksplozja samochodu w Ługańsku. Nie żyje szef Milicji Ludowej

W stolicy Ługańskiej Republiki Ludowej w Donbasie doszło do eksplozji samochodu. Nie żyją dwie osoby. Policja potwierdziła, że jedną z ofiar jest szef milicji w Ługańsku Oleg Anaszczenko.

Samochód eksplodował ok. 6.00 rano. Lokalna policja potwierdziła, że jedną z ofiar jest szef Milicji Ludowej Oleg Anaszczenko. Władze zakwalifikowały jego śmierć jako rezultat "ataku terrorystycznego". 

To już kolejna śmierć w dowództwie prorosyjskich separatystów w Donbasie. W ubiegłym roku w maju zginął jeden z czołowych przywódców ŁRL Aleksiej Mozgowoj, zastrzelony podczas zasadzki. 

Z kolei w październiku w eksplozji w windzie zginął doniecki pułkownik Arsenij "Motorola" Pawłow. Separatyści oskarżali do tej pory rząd w Kijowie o zorganizowanie zamachów.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy