Reklama

Reklama

Zaginięcie Iwony Wieczorek

Zniknęła bez śladu, mija 5 lat

​Wyszła z dyskoteki w Sopocie i - mija pięć lat od zaginięcia gdańszczanki - Iwony Wieczorek.

19-letnia wówczas kobieta szła sama, bulwarem nadmorskim w stronę domu w Jelitkowie. Ostatni raz kamera monitoringu nagrała ją 17 lipca nad ranem, w pobliżu 63 wejścia na plażę. Od tej chwili nikt nie ma z nią kontaktu.

Iwony szukano w całej Europie. Policja dostała tysiące sygnałów w tej sprawie, ale wciąż nie udało się rozwikłać zagadki.

Śledztwo w sprawie zaginięcia Iwony formalnie umorzono pod koniec 2011 roku. Kobieta nadal jest jednak poszukiwana. Śledczy zapewniają, że jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek nowe informacje na jej temat, postępowanie zostanie wznowione.

W sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek zgromadzono ponad 20 tomów akt. Każdy z nich liczy 200 stron. Prokuratura przyznaje, że to jedyna niewyjaśniona dotychczas sprawa zaginięcia na Pomorzu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy