Reklama

Reklama

XXI Finał WOŚP

Kiedyś nie będzie Owsiaka, ale Orkiestra zostanie

Żaden ze mnie Robocop, więc zdaję sobie sprawę, że kiedyś z trudem przyjdzie mi odliczanie przedfinałowego: 3, 2, 1, 0, start! Ale też nie widzę w tym katastrofy - mówi "Gazecie Wyborczej" twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak

Czasem słyszę pytanie: Jak nie Jurek, to co? A odpowiedź jest jedna: To będzie Orkiestra - podkreśla Owsiak. I podaje przykład Monaru po odejściu Marka Kotańskiego.

Reklama

Jak dodaje, dziś WOŚP to tak naprawdę potężna instytucja.

- Myślę, że z Orkiestrą będzie tak jak z Nagrodami Nobla. Wymyślił je facet, który już nie żyje, ale nagrody przetrwały - mówi.

Porozmawiaj z Jurkiem Owsiakiem

Tylko na CZATerii, na kilka dni przed wielkim finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz okazję porozmawiać z Jurkiem Owsiakiem. Startujemy 10 stycznia od godziny 12.00! Serdecznie zapraszamy! Już teraz możecie przesyłać pytania do naszych gości! Kliknij i czatuj z Jurkiem Owsiakiem!

Jurek Owsiak - polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, działacz charytatywny. Założyciel i prezes zarządu Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, główny pomysłodawca i realizator corocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, twórca jednej z największych cyklicznych imprez muzycznych Przystanku Woodstock.

W roku 2013 można wylicytować bilet do... Zakładu Karnego w Rawiczu. Zobacz więcej

Wspieraj WOŚP razem z nami!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy