Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2011

Szczecin: Wiceprzewodnicząca komisji przyszła do pracy pijana

Wiceprzewodnicząca jednej z obwodowych komisji wyborczych w Szczecinie przyszła do pracy pijana - poinformowała policja.

Wiceprzewodnicząca jednej z obwodowych komisji wyborczych w Szczecinie przyszła do pracy pijana - poinformowała policja.

Informacje o pijanej kobiecie przekazała policjantom przewodnicząca obwodowej komisji wyborczej nr 129.

Jak poinformowała podkomisarz Alicja Śledziona z zespołu prasowego komendanta wojewódzkiego policji w Szczecinie, gdy policjanci przebadali alkomatem kobietę, okazało się, że miała 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Pijana wiceprzewodnicząca została odsunięta od pracy, nie otrzyma również diety - poinformował dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Szczecinie Waldemar Gorzycki.

Kobieta przyszła na popołudniową zmianę, obecność alkoholu została stwierdzona jeszcze przed podjęciem przez nią pracy. Obowiązki wiceprzewodniczącej obwodowej komisji przejęła inna pracownica.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy