Reklama

Reklama

​Zamieszki w Waszyngtonie. Zmarła kobieta postrzelona w klatkę piersiową

Zmarła kobieta, która została postrzelona w klatkę piersiową w trakcie zamieszek na Kapitolu - poinformowała policja. Z kolei CNN podaje, że mężczyzna, który spadł z rusztowania przy Kapitolu jest w stanie krytycznym.

Jak podaje Fox News, około godziny 21 czasu polskiego ranna kobieta została wywieziona z Kapitolu. Była w stanie krytycznym. 

"Tak, w jednym z lokalnych szpitali stwierdzono zgon dorosłej kobiety, która została postrzelona w budynku Kapitolu" - przekazał stacji CNN Dustin Sternbeck z policji Dystryktu Kolumbii. Uzupełnił, że w sprawie toczy się dochodzenie, a dalsze informacje zostaną podane później.

Reklama

Informację najpierw przekazała telewizja NBC, której źródła nie znały jednak szczegółów dotyczących strzelaniny w budynku.

Radio NPR poinformowało, również opierając się na źródle w siłach porządkowych, że wciąż nie jest jasne, kto oddał strzały na Kapitolu.

Według NBC w czasie zamieszek w amerykańskiej stolicy rannych zostało jeszcze kilka osób, w tym funkcjonariusz policji, które przewieziono do szpitala.

Telewizja CNN podała, że jeden z protestujących, który wspiął się na rusztowanie przy jednej z elewacji Kapitolu, spadł z wysokości ok. 9 metrów i został w stanie krytycznym przewieziony do szpitala.

W stolicy Stanów Zjednoczonych doszło do ostrych zamieszek. Posiedzenie Kongresu Stanów Zjednoczonych zostało przerwane, do środka Kapitolu wtargnęli sympatycy prezydenta Donalda Trumpa, którzy wcześniej otoczyli budynek. 

Śledź naszą relację NA ŻYWO. Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL