Reklama

Reklama

#WybieramŚwiadomie. Zadaj pytanie kandydatom

Mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Lublina, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi i Szczecina! Zapraszamy do udziału w akcji #WybieramŚwiadomie. Piszcie do nas, z jakimi problemami borykają się wasze miasta. My zapytamy kandydatów na prezydentów, jak zamierzają je rozwiązać.

Za niespełna cztery tygodnie - 21 października - odbędą się wybory samorządowe. Żeby ułatwić wam podjęcie decyzji przy urnie, zorganizowaliśmy w Interii akcję #WybieramŚwiadomie.

Mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Lublina, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi i Szczecina pomóżcie nam we wskazaniu najbardziej palących problemów, z jakimi borykają się wasze miasta!

Zapraszamy do udziału w akcji #WybieramŚwiadomie.

Napiszcie nam o nierozwiązanym problemie w waszym mieście. Propozycje można przesyłać za pomocą formularza, znajdującego się TUTAJ. 

Reklama

W temacie wiadomości zaznaczajcie, o którym mieście mowa.

Z nadesłanych do nas zgłoszeń wybierzemy najczęściej wskazywane przez was kwestie i zapytamy o nie kandydatów na prezydentów waszych miast. Jak zamierzają rozwiązać problemy miasta, jeśli wygrają w wygrają wybory? Odpowiedzi opublikujemy na łamach portalu.

Na wasze wiadomości czekamy do 2 października.

#WybieramŚwiadomie. Akcja Interii na wybory samorządowe. Sprawdź szczegóły


Dowiedz się więcej na temat: wybory 2018

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje