Reklama

Reklama

Spot kandydata PSL na prezydenta. "Wiem, jak naprawić Warszawę"

Jakub Stefaniak, kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego na prezydenta Warszawy, zaprezentował we wtorek swój spot wyborczy. Pojawia się w nim m.in. Rafał Trzaskowski, który taśmą klejącą próbuje "naprawić Warszawę".

Na krótkim, 35-sekundowym nagraniu widać jadący ulicą zabytkowy samochód marki Warszawa, który nagle się psuje. Kierowca wyciąga taśmę klejącą i krzyczy: "Jaki to gruchot!". Towarzysząca kobieta mówi do mężczyzny: "Rafał, taśmą Warszawy nie skleisz". To bezpośrednie aluzje do kandydatów Zjednoczonej Prawicy i Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy. 

W kolejnej scenie pojawia się Jakub Stefaniak z PSL, który przyjeżdża obok na rowerze i postanawia naprawić auto. 

Pod koniec spotu odjeżdża naprawianą już Warszawą i mówi: "Nazywam się Kuba Stefaniak. Wiem, jak naprawić Warszawę". 

Reklama

"To jest spot, który pokazuje, że można inaczej, że można z uśmiechem. Na Warszawę też trzeba mieć pomysł, a my ten pomysł mamy" - deklaruje Stefaniak.

Przypomnijmy, że o fotel prezydenta Warszawy ubiega się aż 14 kandydatów. Decydujące starcie rozegra się między Patrykiem Jakim a Rafałem Trzaskowskim (więcej przeczytasz TUTAJ)

***

Weź udział w akcji #Wybieram Świadomie

Mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Lublina, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Łodzi i Szczecina! Zapraszamy do udziału w akcji #WybieramŚwiadomie.

Z jakimi problemami borykają się wasze miasta? Prosimy o wskazanie wyzwań, z którymi będą musieli zmierzyć się prezydenci po wyborach. 

Propozycje można przesyłać za pomocą formularza, znajdującego się TUTAJ

W temacie wiadomości prosimy o zaznaczenie, jakiego miasta dotyczy wiadomość.    

W następnym etapie akcji wybierzemy do każdego miasta sprawy najczęściej pojawiające się w wiadomościach od Was i zapytamy kandydatów na prezydentów, jak zamierzają sobie z nimi poradzić, jeśli wygrają wybory. 

#WybieramŚwiadomie. Akcja Interii na wybory samorządowe. Sprawdź szczegóły

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje