Reklama

Premier: PiS jest normalnością dla Polski i polskiego narodu

To my przywracamy normalność; Prawo i Sprawiedliwość - to jest normalność dla Polski, dla polskiego narodu - mówił premier Mateusz Morawiecki w Toruniu. Dodał, że obóz rządzący zapewnił "ogromne sukcesy" m.in. w polityce społecznej.

Jesteśmy gwarantem, że ta polityka będzie kontynuowana - mówił.

Premier podczas niedzielnego spotkania z mieszkańcami Torunia mówił, że jadąc do nich, jeszcze w Bydgoszczy widział mały transparent, na którym było napisane "Przywrócić normalność".

"To się zastanówmy, co to jest to przywrócić normalność? Czy oni chcą z powrotem, żeby były mafie VAT-owskie, ubóstwo u dzieci, żeby duży płacił mniejsze podatki, a mały przedsiębiorca większe podatki?" - pytał Morawiecki. 

"To jest ich normalność, żeby była hańba Polski poprzez to, że inni mówią o polskich obozach śmierci. To jest ich normalność, żebyśmy ulegali ciągle Brukseli" - dodał.

Reklama

"To my przywracamy normalność. Prawo i Sprawiedliwość - to jest normalność dla Polski, dla polskiego narodu" - oświadczył Morawiecki. 

Jak wskazał, to obóz rządzący zapewnił "ogromne sukcesy" w polityce społecznej, m.in. program "Rodzina 500 plus". "Jesteśmy gwarantem, jedynym gwarantem, że ta polityka będzie kontynuowana i rozwijana" - zapewnił szef rządu. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy