Reklama

Reklama

​Patryk Jaki: Trudno, żeby nasz rząd finansował mosty dla Trzaskowskiego

Patryk Jaki był pytany w Polsat News, czy rząd wstrzyma finansowanie inwestycji w Warszawie, jeśli Rafał Trzaskowski wygra wybory.

W programie "Wydarzenia i Opinie" Dorota Gawryluk pytała o wpis kandydata Zjednoczonej Prawicy na wiceprezydenta Warszawy - Piotra Guziała.

"Gdy wygra Trzaskowski, Warszawa na lata będzie odcięta od funduszy z budżetu państwa na budowę metra, mostów i obwodnicy, bo rząd PiS nie zaufa Platformie po aferze reprywatyzacyjnej. Dlatego każdy pragmatyczny mieszkaniec, chcąc rozwoju Warszawy, wybierze Patryka Jakiego" - napisał Guział.

Co na to Patryk Jaki?

"Po tym jak PO doprowadziła do tego, że rozkradziono tak gigantyczny majątek warszawiaków, liczony w dziesiątkach miliardów, sam zastanawiam się, co jeszcze trzeba zrobić, żeby PO dostała czerwoną kartkę" - odparł Jaki.

Reklama

Gawryluk dopytywała, czy rząd wstrzyma finansowanie inwestycji w stolicy, jeśli Jaki przegra.

"Trudno, żeby nasz rząd finansował mosty dla Rafała Trzaskowskiego" - oznajmił kandydat.

"Ale to nie są mosty dla Rafała Trzaskowskiego, tylko dla warszawiaków" - ripostowała Gawryluk.

Wtedy Jaki odrobinę skorygował swoją wypowiedź:

"Trudno, żeby rząd finansował mosty dla Rafała Trzaskowskiego, skoro Rafał Trzaskowski mówi, że Warszawa nie potrzebuje mostów" - stwierdził.

"Jeżeli chodzi o ogólne pomaganie, to bez względu na to czy wygram czy nie, zawsze będę chciał Warszawie pomagać" - skonkludował Patryk Jaki.

--

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy