Reklama

Reklama

Lublin: "Klub Obywatelski z Sędziami" odwołany

"Spotkanie Klubu Obywatelskiego z sędziami Waldemarem Żurkiem i Igorem Tuleyą w Lublinie nie odbędzie się" - poinformowała we wtorek posłanka PO Joanna Mucha. Jak dodała, spotkanie zostało odwołane, ponieważ PKW traktuje je jako wydarzenie o charakterze wyborczym.

We wtorek portal tvp.info podał, że Klub Obywatelski zaprasza na spotkanie z sędziami: Igorem Tuleyą i Waldemarem Żurkiem, które ma odbyć się 30 września w jednym z hoteli w Lublinie. Jak wskazał portal, spotkanie wyborcze finansowane jest z pieniędzy Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska. Informacja o spotkaniu z sędziami opublikowana została na jednej z facebookowych stron Klubu Obywatelskiego.

We wtorek po południu Joanna Mucha poinformowała na Twitterze, że wydarzenie nie odbędzie się. "Spotkanie z Sędziami Tuleją i Żurkiem, zaplanowane na 30.09 w Lublinie, nie odbędzie się. Rzeczywiście, spotkania KObywat PKW traktuje jak spotkania wyborcze, dlatego musimy je odwołać. Przepraszam Panów Sędziów za to, że znaleźli się przez nasze niedopatrzenie w takiej sytuacji" - napisała posłanka PO na Twitterze. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama