Reklama

Reklama

Kiedy start kampanii Koalicji Obywatelskiej?

Start samorządowej kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej - PO i Nowoczesnej odbędzie się 8 września. Konwencja prawdopodobnie odbędzie się w Warszawie - zapowiedział w poniedziałek rano b. szef MON Tomasz Siemoniak (PO).

Były szef MON Tomasz Siemoniak był rano gościem Polsat News, gdzie był pytany m.in. o to, kiedy PO planuje rozpoczęcie kampanii samorządowej.

"Planujemy na 8 września. Chcemy, żeby to był start kampanii" - powiedział. Dodał, że konwencja odbędzie się zapewne w Warszawie.

"Trwają tutaj ostatnie przymiarki, żeby to był taki start Koalicji Obywatelskiej i programowy i polityczny, pokazujący, że chcemy jako Koalicja Obywatelska przyciągać różne nowe środowiska, więc mocno się szykujemy na 8 września" - dodał.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy