Reklama

Reklama

Jaki otworzy wystawę o niezrealizowanych obietnicach rozbudowy metra

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki otworzy w sobotę wystawę, na której obietnice Platformy, dotyczące rozbudowy metra w ostatnich latach, zostaną zestawione z krytycznymi analizami ratusza m.in. na temat budowy metra na Białołęce.

Wystawa ma zostać otwarta o godz. 12.20 w punkcie informacyjnym "Jaki Cafe" przy ul. Koszykowej 1.

Ozdoba podkreślił, że na przestrzeni ostatnich lat przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, w tym w ostatnich tygodniach również kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski, obiecywali budowę metra m.in. na Białołękę. "Tymczasem oficjalne stanowisko władz Warszawy jest inne" - zaznaczył. Według Ozdoby, w jednym ze stanowisk ratusza na ten temat napisano, że "lokalizowanie na tym obszarze metra należy uznać za nieracjonalne".

Reklama

Ozdoba dodał, że w sobotę "w formie wystawy na planszach" zostanie zaprezentowana "historia" obietnic składanych przez polityków PO dotyczących rozbudowy podziemnej kolejki w stolicy, która zostanie zestawiona z krytycznymi dokumentami ratusza w tej sprawie, ale też z wypowiedziami innych polityków Platformy, którzy również - według Ozdoby - nieprzychylnie odnosili się do planów dalszej rozbudowy metra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy