Reklama

Reklama

Hasło Trzaskowskiego: "Warszawa. Dla wszystkich"

"Warszawa. Dla wszystkich" - to oficjalne hasło kampanii Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta stolic. Kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta miasta ogłosił to w piątek na spotkaniu z dziennikarzami.

Trzaskowski przedstawił hasło i plakat kampanii ze swoim wizerunkiem na tle rysunku Starego Miasta podczas porannej konferencji prasowej na bulwarach nad Wisłą. Według niego, miejsce konferencji "łączy ze sobą tradycję, która jest dla Warszawiaków niesłychanie istotna, historię oraz nowoczesność".

Kandydat tłumaczył, co oznacza jego hasło - jak mówił, chodzi o otwartość i brak dyskryminacji, "ale również to, żeby Warszawa była jak najlepiej skomunikowana". Według niego, miasto powinno być otwarte dla każdego i nastawione na wyrównywanie szans rodzin i wszystkich, którzy chcą w nim mieszkać.

Reklama

"Chcemy wyrównać szanse, żeby Warszawa była dla wszystkich - niezależnie od tego, czy ktoś mieszka na Ursynowie, czy Wilanowie, czy mieszka na Pradze Północ, czy na Targówku powinien mieć dokładnie takie same szanse. Dlatego mówimy o jednym programie dla całej Warszawy i mówimy również o 18 programach dzielnicowych" - tłumaczył.

Trzaskowski powiedział, że jest gotów do debaty z kandydatem, który przejdzie do drugiej tury wyborów oraz wcześniej ze wszystkimi startującymi kandydatami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje