Reklama

Reklama

​Zbigniew Ziobro: Prezydentem nie może być człowiek, który będzie grał na eskalację konfliktu

Solidarna Polska chce kontynuacji dobrej zmiany w Polsce. Aby to było możliwe, prezydentem nie może zostać człowiek, który będzie grał na eskalację konfliktu. Prezydentem musi być ten, kto ma w sercu Polskę, dlatego stawiamy na Andrzeja Dudę - podkreślił szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro.

W nagraniu opublikowanym w piątek na Twitterze szef Solidarnej Polski, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podkreślił, że Solidarna Polska "chce kontynuacji dobrej zmiany w Polsce".

"Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale aby to było możliwe, prezydentem nie może zostać człowiek, który będzie wyłącznie hamulcowym, który będzie grał na eskalację konfliktu i wojnę pomiędzy Pałacem Prezydenckim a rządem. Prezydentem musi być ten, kto ma w sercu Polskę, dlatego stawiamy na Andrzeja Dudę" - podkreślił Ziobro.

Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę, 28 czerwca. Jeśli żaden z kandydatów w pierwszej turze wyborów nie uzyska więcej niż połowy ważnie oddanych głosów, wówczas 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy