Reklama

Wybory prezydenckie 2020. Debata TVP. Oglądaj online

Jedenastu kandydatów bierze udział w debacie organizowanej dzisiaj przez TVP przed wyborami prezydenckimi, które zaplanowane są na 28 czerwca. Można ją oglądać również w Interii.

Sygnał dzięki TVP S.A.

To druga taka debata w TVP. Poprzednia została zorganizowana przed wyborami zaplanowanymi 10 maja, które ostatecznie nie doszło do skutku. Wówczas uczestników było dziesięcioro. Tym razem będzie ich jedenastu, choć zmiany są dwie. Małgorzatę Kidawę-Błońską, która wycofała się z wyścigu prezydenckiego, zastąpił inny kandydat KO - Rafał Trzaskowski, z kolei zupełnie nową twarzą jest zarejestrowany przez kolejnymi wyborami Waldemar Witkowski.

Lista debatujących kandydatów jest zatem następująca (w kolejności alfabetycznej): Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Andrzej Duda, Szymon Hołownia, Marek Jakubiak, Władysław Kosiniak-Kamysz, Mirosław Piotrowski, Paweł Tanajno, Rafał Trzaskowski, Waldemar Witkowski i Stanisław Żółtek.

Reklama

Przypomnijmy, że debata została podzielona na pięć bloków tematycznych, w których kandydaci mają po minucie na odpowiedź na pytanie. Przewidziana jest również - według informacji sztabowców - jedna minuta na swobodną wypowiedź.

Debatę, która potrwa 80 minut, prowadzi dziennikarz TVP Michał Adamczyk.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy