Reklama

Reklama

Wybory 2020. Władysław Kosiniak-Kamysz: Powiem wprost, Rafał, chodź na solo

"Rafał, chodź na solo, chodź ze mną pogadać o Polsce" - wezwał do debaty kontrkandydata w wyborach na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz.

Kosiniak-Kamysz w czwartek (11 czerwca) zachęcał kontrkandydatów do udziału w debatach telewizyjnych, których - jego zdaniem - powinno być kilka. Zapewniał, że sam jest do nich przygotowany.

Zwrócił się też do kandydata KO.

"Powiem wprost, znamy się po imieniu: Rafał, chodź na solo, chodź ze mną pogadać o Polsce, jak pomóc pani Bożenie, Halinie i panu Stefanowi, którzy prowadzą firmy" - mówił Kosinik-Kamysz.

"Nie obawiaj się dyskusji ze mną, nie obawiaj się debaty. Dołączyłeś trochę później, miałeś mniej spotkań, rozumiem, że może jesteś gorzej przygotowany. Nie obawiaj się debaty, ja ciebie zapraszam, będzie dobrze. Na pewno coś dobrego z tego wyjdzie" - dodał lider PSL.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy