Reklama

Reklama

Wybory 2020. Będzie debata prezydencka Andrzej Duda - Rafał Trzaskowski?

"Właśnie otrzymałem zaproszenie na bezpośrednią debatę z Andrzejem Dudą przed II turą wyborów prezydenckich. (...) Ja stawiam sprawę jasno - chciałem debaty, chcę debaty, będę na debacie!" - deklaruje Rafał Trzaskowski.

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski otrzymali zaproszenia do wspólnej debaty prezydenckiej. Miałaby zostać zorganizowana w czwartek (2 lipca) o godz. 19.25 przez TVN, TVN24, Onet i Wirtualną Polskę i przebiec wedle precyzyjnie ustalonych zasad. 

"O kolejności odpowiedzi na pytania, zabierania głosu w podsumowaniu, czy też miejscu w studiu decydować będzie losowanie. Formuła debaty przewiduje pytania dziennikarzy, riposty, wzajemne pytania, pytania od widzów oraz wolne oświadczenia kandydatów" - czytamy.

Debatę poprowadzić mają: Monika Olejnik (TVN24), Grzegorz Kajdanowicz (TVN/TVN24), Andrzej Stankiewicz (Onet) i Marek Kacprzak (WP).

Reklama

"Odpowiadając na gotowość Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego do wzięcia udziału w debacie, wierzymy, że transmitowana w wielu mediach tradycyjnych i internetowych debata ułatwi milionom widzów i użytkowników podjęcie świadomej oraz odpowiedzialnej decyzji w wyborach" - podkreślają organizatorzy.

Trzaskowski weźmie udział

"Właśnie otrzymałem zaproszenie na bezpośrednią debatę z Andrzejem Dudą przed II turą wyborów prezydenckich. (...) Ja stawiam sprawę jasno - chciałem debaty, chcę debaty, będę na debacie!" - odpowiedział na zaproszenie kandydat KO Rafała Trzaskowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy