Reklama

Reklama

Tusk do Kaczyńskiego: Chodźmy Jarosławie na spacer. Pogadamy

Chodźmy Jarosławie na długi, wspólny spacer, pogadamy o dawnych czasach. To dobra chwila, by uwolnić Andrzeja i Rafała od naszych sporów i emocji - napisał w sobotę na Twitterze były premier Donald Tusk, zwracając się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

"Chodźmy Jarosławie na długi wspólny spacer, pogadamy o dawnych czasach. To dobra chwila, aby uwolnić Andrzeja i Rafała od naszych sporów i emocji. I nie musimy brać ochrony, ze mną będziesz bezpieczny" - napisał na Twitterze Tusk, były premier i były szef Rady Europejskiej, a obecnie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej.

W ostatnich dniach kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski często wspominał o tym, że Tusk nie uczestniczy już w polskiej polityce i dodawał, że czas, by tak samo było z Kaczyńskim.

Reklama

"Donald Tusk odszedł z polityki, dziś jest czas na to, żeby z polityki odszedł też Jarosław Kaczyński" - mówił w piątek w Zduńskiej Woli kandydat KO na prezydenta.

Z kolei w sobotę w Ostrzeszowie Trzaskowski stwierdził, że "skoro już nie ma na polskiej scenie politycznej Donalda Tuska, to może czas, żeby nie było na niej także Jarosława Kaczyńskiego".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy