Reklama

Reklama

"Super Express": Jarosław Kaczyński wesprze kampanię Andrzeja Dudy

Prezes PiS aktywnie włączy się w kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Z tego powodu specjalnie przełoży operację drugiego kolana - donosi w czwartek "Super Express".

- To arcyważny sprawdzian dla nas - mówi w rozmowie z "Super Expressem" bliski współpracownik Kaczyńskiego. Jak podkreśla, od majowych wyborów prezydenckich zależy, czy PiS będzie miał pełnię władzy.

Właśnie dlatego - jak podaje gazeta - prezes PiS zamierza aktywnie włączyć się w kampanię Andrzeja Dudy. Według informacji "SE", Kaczyński będzie jeździł po Polsce i spotykał się z wyborcami.

Jak ustaliła gazeta, prezes PiS przełoży z tego powodu operację kolana.

- Prezes zawita do małych i większych miast. Wiemy, że przed nim kolejna operacja kolana, ale prezes jest uparty i chce się zaangażować bardzo mocno w kampanię, a co prezes mówi, jest święte - podkreśla rozmówca gazety.

Przypomnijmy, że datę wyborów wyznacza marszałek Sejmu. Z kalendarza wyborczego wynika, że Elżbieta Witek powinna to zrobić najpóźniej 6 lutego. Może wybrać jedną z niedziel maja: 3, 10, 17. Kampania wyborcza oficjalnie rozpocznie się dopiero po zarządzeniu wyborów.

Reklama

Więcej w "Super Expressie".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne