Reklama

Reklama

RMF FM nieoficjalnie: Jolanta Turczynowicz-Kieryłło "podpadła" Jarosławowi Kaczyńskiemu

Szefowa kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy "podpadła" Jarosławowi Kaczyńskiemu podczas wyjazdowego posiedzenia klubu Prawa i Sprawiedliwości w Jachrance. Jak ustalił nieoficjalnie reporter RMF FM Patryk Michalski, władze partii rządzącej są zbulwersowane wczorajszym wystąpieniem mec. Jolanty Turczynowicz-Kieryłło, która - choć miała przedstawić plan na kampanię Andrzeja Dudy - mówiła przede wszystkim o sobie.

Najważniejszym politykom PiS nie spodobał się fakt, że Turczynowicz-Kieryłło skarżyła się w swoim przemówieniu, że jest atakowana za swoje medialne wystąpienia i żaliła się na krytykę jej wypowiedzi z przeszłości.

Mówiła o sobie tak długo - jak twierdzą rozmówcy Patryka Michalskiego: co najmniej 5 minut - że politycy PiS stracili cierpliwość i przerwali jej wystąpienie głośnymi okrzykami: "Andrzej Duda".

"Na wszelki wypadek, gdyby pani mecenas zapomniała, że spotkanie dotyczy kampanii prezydenta, a nie jej" - komentuje kąśliwie jeden z polityków PiS.

Reklama

Inny podkreśla, że wystąpienie Turczynowicz-Kieryłło zostało źle odebrane przez Jarosława Kaczyńskiego.

Rozmówcy dziennikarza RMF FM twierdzą, że szefowa kampanii Andrzeja Dudy miała okazję zatrzeć nie najlepsze pierwsze wrażenie, ale jej się to nie udało.

Patryk Michalski

Opracowanie: Edyta Bieńczak

Czytaj na stronie RMF24

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy