Reklama

Reklama

Rafał Trzaskowski odpowiada na zaproszenie od Andrzeja Dudy

"Spotkanie to dobry pomysł, dziękuję" - odpowiedział Rafał Trzaskowski, komentując zaproszenie do pałacu prezydenckiego na godzinę 23, jakie wystosował wobec niego Andrzej Duda. Dodał, że najodpowiedniejszym momentem na spotkanie wydaje się jednak czas po ogłoszeniu wyników przez PKW.

W czasie swojego wieczoru wyborczego urzędujący prezydent Andrzej Duda zaprosił na godzinę 23 do pałacu prezydenckiego Rafała Trzaskowskiego razem z żoną. "Ja wiem, że późno, ale myślę, że nikt z nas nie będzie dzisiaj do późnych godzin spał" - stwierdził Prezydent. 

"Chciałem zaprosić pana Rafała Trzaskowskiego, żebyśmy sobie podali rękę, i żeby ten uścisk dłoni zakończył tą kampanię" - mówił Andrzej Duda.

"Spotkanie to dobry pomysł, dziękuję; najodpowiedniejszym momentem wydaje się czas zaraz po ogłoszeniu wyników wyborów przez PKW" - odpowiedział na zaproszenie Rafał Trzaskowski. "Andrzej Duda miał pięć lat na budowanie wspólnoty. Z tego, co wiem, Rafał Trzaskowski chce na pewno dzisiejszy wieczór spędzić z rodziną. Dzisiaj jest czas na to aby przede wszystkim policzyć głosy, bo nieprawidłowości, które były w ciągu dzisiejszego dnia to jest absolutny skandal" - skomentował zaproszenie Andrzeja Dudę szef sztabu jego kontrkandydata Cezary Tomczyk na antenie TVN24. 

Reklama

Według sondażu exit poll Ipsos dla TVP, TVN i Polsat popierany przez PiS prezydent Andrzej Duda w drugiej turze wyborów prezydenckich uzyskał 50,4 proc. głosów, a kandydat KO Rafał Trzaskowski uzyskał 49,6 proc.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje