Reklama

Reklama

Olsztyn: Policja wyjaśnia incydenty związane ze złamaniem ciszy wyborczej

Olsztyńska policja wyjaśnia dwa incydenty związane ze złamaniem ciszy wyborczej. Chodzi o kradzież baneru wyborczego i o zniszczenie plakatów wyborczych – podał w sobotę Andrzej Jurkun z olsztyńskiej policji.

Baner wyborczy skradziono w Olsztynie na osiedlu nad jeziorem Długim. Zniknął on z prywatnej posesji. W Olsztynku przedstawiciel jednego z komitetów wyborczych zawiadomił policję o zniszczeniu siedmiu plakatów wyborczych.

Policjanci w obu przypadkach przyjęli zawiadomienia o popełnieniu czynów. Trwają czynności wyjaśniające oba incydenty - poinformował Andrzej Jurkun.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama