Reklama

Reklama

Małgorzata Trzaskowska: Sama ruszam w drogę

"W tych wyborach każdy głos się liczy, dlatego sama też ruszam w drogę, żeby spotkać się z wami" - zapowiedziała w piątek, 3 lipca, Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata KO na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. "Będziemy rozmawiać o edukacji, problemach klimatycznych i związanych z ochroną zdrowia naszych dzieci" - dodała.

"W tych wyborach każdy głos się liczy. Każdy głos może zaważyć o zwycięstwie. Dlatego sama też ruszam w drogę, żeby spotkać się z Wami. Po raz pierwszy w tej roli, ale z radością i spokojem" - napisała Trzaskowska na Facebooku.

Jak podkreśliła, wychowała się w mniejszej miejscowości. "Uwielbiam ludzi, spotkania, jestem otwarta i uważam, że każda historia, tak jak każdy problem, są tak samo ważne" - zaznaczyła.

"Oczywiście, będę namawiać do głosowania na Rafała, ale każdy głos jest tak samo ważny i potrzebny, więc niezależnie od tego, na kogo będziecie chcieli głosować, będę Was przekonywać do pójścia na wybory" - podkreśliła Trzaskowska.

Reklama

"Chcę też porozmawiać z Wami na temat naszych prawdziwych problemów. Będziemy rozmawiać o edukacji, problemach klimatycznych, problemach związanych z ochroną zdrowia naszych dzieci. O wszystkim tym, z czym i Wy, i ja borykamy się na co dzień. Chcę być blisko Was i liczę na szczerą i prawdziwą rozmowę. Do zobaczenia!" - dodała.

Wpisowi towarzyszy filmik, w którym Małgorzata Trzaskowska wygłasza krótki tekst: "Cześć, ruszamy w drogę, będziemy się spotykać i rozmawiać. Bardzo się cieszę. Do zobaczenia".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy