Reklama

Reklama

Małgorzata Kidawa-Błońska: Władza nie powinna być w jednych rękach

"Podejmę się w nadchodzącym roku największego wyzwania w moim życiu" - podkreśliła kandydatka na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska w opublikowanych na Facebooku życzeniach noworocznych. "Myślę, że większość z nas czuje, że cała władza nie powinna być w jednych rękach" - stwierdziła.

Kandydatka PO na prezydenta umieściła na Facebooku nagrane przez siebie życzenia noworoczne.

Kidawa-Błońska zwracała uwagę, że w mijającym roku były chwile dobre i złe, "najważniejsze jednak, że pojawiła się nadzieja na zmianę".

"Dało ją zwycięstwo opozycji w wyborach do Senatu" - powiedziała. "Myślę, że ta nadzieja ma głębsze podłożę, myślę, że większość z nas czuje, że cała władza nie powinna być w jednych rękach" - zaznaczyła.

Rok nowych nadziei

"Wierzę też, że tak jak mijający rok, był rokiem rodzącej się nadziei, tak przyszły rok, będzie rokiem zmiany na lepsze" - mówiła kandydatka PO na prezydenta. "Wierzę, że jako Polacy możemy znowu stać się jednością, wierzę, że zasługujemy na przyszłość wielkiego narodu" - dodała Kidawa-Błońska.

Reklama

Przekonywała, że "wielkość narodu mierzy się pomyślnością i szczęściem każdego z nas, również tego najsłabszego"

"Chcę dziś państwu życzyć, żeby przyszły rok był początkiem lepszej przyszłości. Nie ograniczę się jednak do życzeń, zamierzam działać, żeby właśnie tak się stało. Podejmę się w nadchodzącym roku największego wyzwania w moim życiu, jeśli mnie wesprzecie, razem sprawimy, że życzenia staną się faktem" - powiedziała Kidawa-Błońska. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy