Reklama

Reklama

Debata prezydencka w TVP. Biedroń: Wyborcy zdecydują 28 czerwca, kto wygrał debatę

"To wyborcy zdecydują 28 czerwca, kto wygrał środową debatę, wszystko w ich rękach" – stwierdził po zakończeniu debaty wyborczej kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń. Dodał, że ani kandydat PO, ani PiS nie mają pomysłu na Polskę, a on jest jedynym kandydatem zmiany.


Reklama

"Jeśli chcemy skończyć z wybieraniem mniejszego lub większego zła, skończyć z PO-PiS-em, musimy dokonać odważnej zmiany i tą zmianą będą wybory, które ja proponuję. Wybory, które będą stawiały na budowę tanich mieszkań na wynajem, fabrykę paneli fotowoltaicznych zamiast kolejnych importowanych ton węgla, to inwestycje w szpitale, ochronę środowiska, w to wszystko, czego dzisiaj w Polsce brakuje" - powiedział w TVP Info Biedroń.

Podkreślił, że wierzy w zmianę, także w kwestiach dotyczących świeckości państwa, równości kobiet i mężczyzn, a także mniejszości. Ocenił, że po środowej debacie wyborczej widać, że zarówno kandydat PiS, jak i kandydat PO są już zmęczeni, nie mają pomysłu na Polskę. "Oni po prostu zawiedli" - ocenił.

W debacie w TVP uczestniczyli wszyscy z 11 kandydatów na prezydenta.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama