Reklama

Wybory prezydenckie 2015

Kamiński ma przygotować Komorowskiego do debaty

Były spin doktor Prawa i Sprawiedliwości oficjalnie wchodzi do sztabu Bronisława Komorowskiego. Michał Kamiński będzie przygotowywać ubiegającego się o reelekcję prezydenta do słownego starcia z Andrzejem Dudą - informuje dziennik "Fakt".

Telewizyjna debata, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 maja, może okazać się rozstrzygająca dla ostatecznego prezydenckiego rozdania, dlatego PO zwiera szyki i sięga po pomoc zaprawionego w bojach Michała Kamińskiego. 

Polityk jako spin doktor Prawa i Sprawiedliwości, wspólnie z Adamem Bielanem, był autorem kilku pomysłów wykorzystanych w zwycięskiej kampanii Lecha Kaczyńskiego w 2005 roku, m.in. klipu z lodówką, czy tez podziału na Polskę liberalną i solidarną.

Czy Kamiński sprawdzi się także w roli doradcy i nauczyciela Bronisława Komorowskiego? Politycy PO nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Umiejętności doradcze Kamińskiego doceniają też działacze Prawa i Sprawiedliwości.   "Jeżeli prezydent jest zdeterminowany, to Michał może sporo zrobić - zapewnia w rozmowie z "Faktem" jeden z członków PiS.

Reklama

Widzowie ocenią  wysiłki i starcie rywali w niedzielę, 17 maja. Debatę będzie transmitować TVP i Polsat. W czwartek, 21 maja odbędzie się kolejna, tym razem na antenie TVN24.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy