Reklama

Reklama

Wybory prezydenckie 2015

Duda oskarżany o ustawkę. Kolega czeka na operację

Poseł PiS Adam Kwiatkowski leży w szpitalu w Nowym Targu i czeka na operację. Ma złamaną nogę i uszkodzony bark po wypadku na stoku narciarskim w Rabce-Zdroju. To jemu pierwszej pomocy udzielił kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda. Został przez to oskarżony przez polityków PO o ustawkę.

Do wypadku doszło podczas III Memoriału im. Marii Kaczyńskiej, jaki odbył się w czwartek na stoku Polczakówka w Rabce-Zdroju. Startujący w zawodach poseł PiS Adam Kwiatkowski przewrócił się i długo nie podnosił się z ziemi. Na pomoc ruszył jego kolega, Andrzej Duda, który także uczestniczył w tych zawodach. Był przy poszkodowanym do czasu przybycia karetki.

- To chyba była ustawka. Albo ćwiczenia ochotniczego pogotowia ratunkowego - powiedział poseł PO, Ireneusz Raś.

"Heroiczny Duda rzucił się na ratunek. Płaczę" - napisała posłanka PO, Ligia Krajewska.

Reklama

- Trudno mi komentować wypowiedzi posłów PO i dziennikarzy, którzy nie znając sprawy, oskarżają. Dla mnie to jest dziwna sytuacja. Od wczoraj czuję się bardzo słabo, przygotowuję się do operacji, w której będzie składana moja noga i bark. Ktoś uważa że to ustawka? Nie mam siły odpowiadać na te absurdalne ataki - mówi portalowi niezalezna.pl Adam Kwiatkowski.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy