Reklama

Reklama

Warszawa: W jednej z komisji na wyborcę spadło godło

W niedzielę w jednej z komisji wyborczych na warszawskiej Woli na mężczyznę, który przyszedł zagłosować, spadło godło, uderzając go w głowę. Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia - przekazał w niedzielę dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie Przemysław Niewiadomski

Do zdarzenia doszło w komisji obwodowej nr 283 w Warszawie, znajdującej się w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 przy ul. Zawiszy 13.

Jak potwierdził dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Warszawie, ze ściany spadło godło, które uderzyło w głowę jednego z wyborców, który przyszedł oddać głos.

"Czekam na dokładniejsze informacje w tej sprawie" - dodał.

Poinformował, że wyborca został na miejscu opatrzony, nie odniósł większych urazów. "Wyborca nie życzył sobie, żeby wzywać karetkę" - dodał Niewiadomski.

Reklama

Informacje o tym zdarzeniu jako pierwszy podał portal TVN Warszawa.

W niedzielę od godz. 7 do 21 odbywają się wybory do Sejmu i Senatu. Od północy z piątku na sobotę obowiązuje cisza wyborcza, która potrwa do zakończenia wyborów. Jeśli żadna z obwodowych komisji wyborczych nie przedłuży głosowania, cisza wyborcza zakończy się w niedzielę o godz. 21.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy