Reklama

Reklama

"Rz": Lewica myśli o konsolidacji na przyszłość

Do tworzącej się koalicji lewicowej mają dołączyć kolejne organizacje i partie. Lewica wybiega też myślami w dalszą przyszłość - informuje "Rzeczpospolita".

Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", po stronie lewicowej jest duże zainteresowanie tworzącą się koalicją. Lider SLD Włodzimierz Czarzasty jest już po rozmowach ze Strajkiem Kobiet, Inicjatywą Feministyczną i Janem Śpiewakiem, aktywistą i byłym kandydatem na prezydenta Warszawy, który w tej chwili współtworzy projekt "Energia miast".

Blok lewicowy tworzy też struktury we wszystkich województwach i pracuje nad wspólnym programem.

Według "Rz"; środowiska lewicowe wybiegają także myślami w przyszłość. "Nie jest wykluczone za jakiś czas stworzenie jednej wspólnej partii na bazie podmiotów, które tworzą lewicowy blok" - czytamy w dzienniku.

Więcej w "Rzeczpospolitej". 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy