Reklama

Reklama

Iwona Hartwich wystartuje w wyborach do Sejmu

Iwona Hartwich, liderka protestu opiekunów osób niepełnosprawnych, wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych. Jej nazwisko znajdzie się na listach Koalicji Obywatelskiej.

Hartwich swoją decyzją podzieliła się w mediach społecznościowych. 

Liderka ubiegłorocznego protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie opublikowała na Facebooku zdjęcie okładki toruńskich "Nowości", na której, obok pytania - "Kto w wyścigu do Sejmu?", znalazło się jej zdjęcie.

Pod postem od razu posypały się gratulacje.

"Bardzo dziękuję za wszystkie słowa poparcia, dziękuję za telefony i wsparcie. Choć to daleka droga, wierzę, że głos naszego środowiska może być jeszcze bardziej słyszalny" - odpowiedziała Hartwich.

Reklama

O starcie Hartwich poinformował na Twitterze także lider PO, Grzegorz Schetyna.

"To zaszczyt, że Koalicję Obywatelską budujemy z takimi wspaniałymi ludźmi jak Iwona Hartwich. Będą z nami kolejni społecznicy, aktywiści i samorządowcy. Razem zbudujemy lepszą do życia Polskę" - napisał.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy