Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Za trzy tygodnie wybory. Zadaj pytanie politykom

Za nami trzy rundy akcji #WybieramSwiadomie. Poznaliśmy już stanowiska komitetów wyborczych w sprawach zmniejszenia zadłużenia Polski, likwidacji NFZ oraz zniesienia Funduszu Kościelnego. Mimo to, nie zwalniamy tempa. Dalej będziemy prześwietlać polityków i zadawać im nadsyłane przez was pytania.

Czwarta odsłona #WybieramSwiadomie ruszy po weekendzie. Tak jak w poprzednim tygodniu, w poniedziałek o godz. 10 uruchomimy ankietę. Zanim to jednak nastąpi, zachęcamy do przesyłania pytań.

Jak to zrobić?

Aby wysłać pytanie, skorzystaj z widocznego po prawej stronie formularza "Zadaj pytanie". W formularzu należy wpisać treść pytania (maksymalnie 90 znaków), a następnie uzupełnić pole "nadawca" (tu można wpisać imię i nazwisko, inicjały lub dowolny nick) oraz przepisać kod z obrazka. Jeśli formularz zostanie prawidłowo uzupełniony, pojawi się komunikat, że pytanie zostało wysłane. Pod spodem pojawi się przycisk, który umożliwi wysłanie kolejnego pytania. To oznacza, że każdy może wysłać więcej niż tylko jedną propozycję.   

Spośród nadesłanych pytań, wybierzemy najciekawsze, a następnie opublikujemy ankietę, w której będziecie mogli oddać swój głos. Pytanie, które będzie cieszyło się największą popularnością, politycy usłyszą od nas we wtorek. Odpowiedzi opublikujemy w środę przed południem. 

***
W pierwszej rundzie #WybieramSwiadomie zwyciężyło pytanie dotyczące pomysłów na zmniejszenie zadłużenia Polski. Zobacz, co zaproponowali politycy.

Drugie pytanie dotyczyło likwidacji NFZ. Sprawdź, kto jest za, a kto przeciw.

W trzeciej rundzie pytaliśmy o stosunek komitetów do zniesienia Funduszu Kościelnego. Zapoznaj się z odpowiedziami polityków.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy