Reklama

Reklama

Wybory parlamentarne 2015

Wzmocnienie pozycji prezydenta, abonament RTV i katastrofa smoleńska. Wybierz pytanie dla polityków

Likwidacja abonamentu radiowo-telewizyjnego, powołanie międzynarodowego śledztwa w sprawie Tu-154 oraz zwiększenie uprawnień prezydenta - to trzy z nadesłanych przez was pytań, które poddajemy pod głosowanie w ramach akcji #WybieramSwiadomie. Zwycięskie pytanie zadamy przedstawicielom ośmiu komitetów wyborczych.

Głosowanie w naszej ankiecie trwa do jutra do godziny 10:00. Zaraz po jej zakończeniu wyłonimy zwycięskie pytania i zadzwonimy do polityków, by je zadać.

Minuta - tyle czasu na odpowiedź będzie miał każdy z przedstawicieli ośmiu komitetów wyborczych. Politycy nie będą mogli zmienić swoich wypowiedzi. Nie podlegają one autoryzacji.

Odpowiedzi polityków opublikujemy w środę rano.  

Po lewej stronie znajdziesz ankietę. Wybierz jedno z trzech pytań: "Czy państwa ugrupowanie planuje likwidację abonamentu radiowo-telewizyjnego?";  "Czy państwa ugrupowanie jest za zwiększeniem uprawnień prezydenta?"; "Czy państwa ugrupowanie jest za międzynarodowym śledztwem ws. katastrofy Smoleńskiej?"

Reklama

Zdecyduj, które pytanie zadamy politykom. Poznaj ich plany i poglądy zanim oddasz głos w wyborach parlamentarnych. Wybierz świadomie!

Przypominamy, że pierwszej rundzie pytaliśmy polityków o to, jak chcą zmniejszyć zadłużenie Polski. Odpowiedzi znajdziesz tutaj

"Czy państwa ugrupowanie jest za zlikwidowaniem Narodowego Funduszu Zdrowia?" - to pytanie, które wybraliście dla polityków w drugiej rundzie naszej akcji. Zobacz, co proponowali politycy

W trzeciej rundzie wygrało pytanie o Fundusz Kościelny. Czy państwa ugrupowanie jest za jego zlikwidowaniem? Propozycje polityków znajdziesz tutaj!

Wszystkie odpowiedzi polityków i komentarze ekspertów dostępne są w zakładce #WybieramSwiadomie naszego Raportu Specjalnego WYBORY PARLAMENTARNE 2015.

Dowiedz się więcej na temat: Wybieram Swiadomie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje